Obchod:
Kategorie:

Mountfield leták

Mountfield

Aktuální letáky Mountfield k prohlédnutí online. Sledujte na NajdiSlevu.cz akční letáky Mountfield a ušetřete svoje peníze a čas při nakupování. Pro upozornění na nový Mountfield leták se zaregistrujte ZDE.


Zvolený kraj:
Nebyl nalezen platný leták Mountfield.
Nový leták Mountfield zde bude k dispozici ihned po jeho vydání. Chcete-li informovat o vydání nového letáku, stačí se jen v rychlosti zaregistrovat.
Letáky staršího data:
od 1. 2. 2022
Archiv leták Mountfield - od 1. 2. 2022
Prohlédnout leták
do 31. 12. 2021
Archiv leták Mountfield - do 31. 12. 2021
Prohlédnout leták
23. 3. - 31. 12. 2020
Archiv leták Mountfield - 23. 3. - 31. 12. 2020
Prohlédnout leták
1. 3. - 15. 3. 2020
Archiv leták Mountfield - 1. 3. - 15. 3. 2020
Prohlédnout letákMountfield
Společnost Mountfield je největší specializovaný prodejce zahradní techniky, bazénů, vybavení pro dům a zahradu v Evropě. Nejsme jen prodejci kvalitního značkového zboží od renomovaných zahraničních výrobců, ale prostřednictvím dceřiných společností jsme i výrobci zahradní techniky, bazénů a bazénového příslušenství.

Za kvalitou našich produktů si stojíme a jako jediní na trhu poskytujeme na naše produkty až 7 letou záruku. Můžeme si to dovolit. Kvalitou našich produktů jsme si jisti a to díky tomu, že všechny výrobky zařazené do našeho sortimentu jsou detailně testovány pomocí náročných zátěžových zkoušek. Teprve po jejich vyzkoušení, když splní všechna naše náročná kritéria, je zařazujeme do prodeje. Produkty, které naším náročným testováním neprojdou, u nás na prodejnách nenajdete – ty jednoduše neprodáváme.

Kromě prodeje zahradní techniky, nábytku a bazénů nabízí Mountfield řadu služeb, které prodej doplňují. Naše služby vnímáme jako nedílnou a velmi důležitou součást naši firemní kultury a komunikace směrem k zákazníkovi. Nepatříme mezi ty firmy, které chtějí své zboží jen prodat, Mountfield chce být svým zákazníkům partnerem a dobrým rádcem nejen při prodeji, ale také pomocníkem při jejich servisu a základní péči o zahradní stroje.Prohlédněte si také slovenský Mountfield leták

Copyright © 2006 - 2024 NajdiSlevu.cz

Mapa stránek Vytisknout Nahoru Nahlásit chybu na této stránce