Obchod:
Kategorie:
Kraj:

Leták Mountfield

Mountfield

Aktuální letáky Mountfield k prohlédnutí online. Sledujte na NajdiSlevu.cz akční letáky Mountfield a ušetřete svoje peníze a čas při nakupování. Pro upozornění na nový Mountfield leták se zaregistrujte ZDE.


Zvolený kraj: Celá ČR
Zobrazuji 1 - 1 z 1 letáků Mountfield
Mountfield leták - NOVÝ SORTIMENTÍ KATALOG 2020
Platnost: 23. 3. - 31. 12. 2020
Počet stran: 180

KONČÍ ZA 101dní
Mountfield
Společnost Mountfield je největší specializovaný prodejce zahradní techniky, bazénů, vybavení pro dům a zahradu v Evropě. Nejsme jen prodejci kvalitního značkového zboží od renomovaných zahraničních výrobců, ale prostřednictvím dceřiných společností jsme i výrobci zahradní techniky, bazénů a bazénového příslušenství.

Za kvalitou našich produktů si stojíme a jako jediní na trhu poskytujeme na naše produkty až 7 letou záruku. Můžeme si to dovolit. Kvalitou našich produktů jsme si jisti a to díky tomu, že všechny výrobky zařazené do našeho sortimentu jsou detailně testovány pomocí náročných zátěžových zkoušek. Teprve po jejich vyzkoušení, když splní všechna naše náročná kritéria, je zařazujeme do prodeje. Produkty, které naším náročným testováním neprojdou, u nás na prodejnách nenajdete – ty jednoduše neprodáváme.

Kromě prodeje zahradní techniky, nábytku a bazénů nabízí Mountfield řadu služeb, které prodej doplňují. Naše služby vnímáme jako nedílnou a velmi důležitou součást naši firemní kultury a komunikace směrem k zákazníkovi. Nepatříme mezi ty firmy, které chtějí své zboží jen prodat, Mountfield chce být svým zákazníkům partnerem a dobrým rádcem nejen při prodeji, ale také pomocníkem při jejich servisu a základní péči o zahradní stroje.Prohlédněte si také slovenský Mountfield leták

Copyright © 2006 - 2020 NajdiSlevu.cz

Mapa stránek Vytisknout Nahoru Nahlásit chybu na této stránce